Depolama

Bilindiği üzere nakliye hizmetlerinin ciddi bir kısmı şehirlerarası taşımacılık şeklinde gerçekleşmektedir. Uzun süren bu hizmetin önemli bir ayağını da depolama ve depolama alanları oluşturmaktadır.

Sahip olduğumuz depolar sayesinde kolaylıkla korunabilmektedir. Ancak aksi durumlarda, yani nakliyat şirketinin depo alanına sahip olmaması eşyaların durumunu tehlikeye atmaktadır.

Firmamız Nakliyat olarak, şehirlerarası nakliye hizmetlerinin önemli bir kriteri olan depolama konusunda da lider firmalar arasındayız. İçiniz rahat bir şekilde evden eve şehirlerarası nakliye ihtiyacınızda bize güvenebilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin hemen her noktasında kullanabilir olduğumuz depo alanlarımız sayesinde eşyalarınız korumamız altından bir an olsun bile ayrılmıyorlar.

Sahip olduğumuz ya da anlaşmalı olduğumuz depoları dilediğiniz an kontrol edebilirsiniz. Depolama hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz, hesap numaralarımıza gereken ücreti ödeyerek aldıkları hizmetin süresini kolayca uzatabilmekte, firmamıza uğramak zorunda kalmamaktalar. Her daim sağlık koşullarına uygun olarak servis veren depolarımız dilendiği an ziyarete açık ve kontrol edilebilir durumdadırlar. Alanında lider firmalar arasında gösterilen şirketimizin, depolama servisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.